Kontaktinfo lagledere og trenere

Sportssjef

Lars Olsen, Telefon 905 00 236, e-post: larsolsen77@hotmail.com

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Barneidrett

Leder – May-Britt Fossegaard – Tlf: 41 444 088 – maygunde@hotmail.com
Trener – Kine Simonsen – Tlf: 91912662
Trener  Marie Hølland-Tlf: 909221226

2009/2010

Lagleder Anette Polsrød, apolsroe@online.no, tlf 92245286
Lagleder Lene Terese Davidsen, enelterese@hotmail.com, tlf 99507347
Lagleder Heidi Nyberget Ådalen, h_a_nyberget@hotmail.com, tlf 47457975

2008

Trener May-Britt Fossegaard, maygunde@hotmail.com, tlf 41444088
Trener Silje Marie Jensen,  silje@siljeoghenrik.net tlf 93408233
Lagleder Katrine Lier, katrinelier@hotmail.com, tlf 92649105
Lagleder Sandra Løvås Fjeld, saloeva@online.no tlf 41451197

2007/J11

Trener: Henriette Løvvig, henriette.johannessen@hotmail.com, tlf: 93644018
Trener: Kristina Larsen,    Larsenkristina85@gmail.com,  tlf: 97629907
Lagleder: Karianne Klemetsen,   Karianneklemetsen@gmail.com, tlf:93654906
Lagleder: Sara Khan Smauget,Sarkhasma@gmail.com, tlf: 97124622

J05/06

Trener: Thea Caroline Bråten Lie, theacarrooline@hotmail.com, tlf 40614383
Trener: Aris Emilio Hjelseth, tlf 45201930
Trener: Rune Molteberg, runemolt@hotmail.com, tlf 9051025
Lagleder: Olaug Seglem, olaugseglem@hotmail.com, tlf 98471689
Lagleder: Hilde Risberg, Hilde.risberg1@gmail.com, Tlf: 41673848
Lagleder: Therese Bekkevold, tbekkevold@outlook.com, tlf 47233254
Lagleder: Hege Tveter Bratli, heget.bratli@gmail.com, tlf 92400151
Lagleder: Undis Skauen, faskauen@online.no, tlf 99036393

2004

Trener: Ida Bjørnstad, Ida_bjornstad@hotmail.com, 97480598
Lagleder: Stina Kilevold, stml@fredrikstad.kommune.no, 99036336
Lagleder:Fredrik Klipper, Fredrik.Klipper@caverion.com, 93288628
Lagleder:Thomas Rein, thorein78@gmail.com, 99255509

2003

Trener: Stine Johansen, stine.johansen@fredfiber.net, tlf: 41932122
Trener: Morten Teistung, irjoh2@online.no, tlf:95151267
Trener: Øyvind Halvorsen, oyvindh@compodeal.no, tlf:91870919
Lagleder: Marianne Thallinger, mariannethallinger@gmail.com, tlf:90773627
Lagleder: Mona Homstvedt, moseldina@msn.com, tlf:40074992

2002

Trener: Espen Hovelsen, espen@hovelsen.no tlf: 91352715
Trener: Henriette Løvvig, henriette.johannessen@hotmail.com, tlf: 93644018
Trener: Andreas Hervik, andreas.hervik@nen.no tlf: 97133134
Lagleder: Cecilie L. Kristiansen, c-lindkr@online.no tlf: 92059189
Lagleder: Geir Olsen geir.oliver.olsen@sarpsborg.com tlf: 97051399


Jenter 18 – Thomas Næss – Tlf: 909 40 733 – dl5046@burgerking.no

A-lag dame (2. divisjon) – Thomas Engen – Tlf: 986 92 779 – thomas.berg.engen@gmail.com

Rekrutt (3. divisjon) – Thomas Næss – Tlf: 909 40 733 – dl5046@burgerking.no

Skal du ha kontakt med noen i håndballstyret, finner du kontaktinformasjon her.

 

Håndball A-laget (2018/2019)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Sarpsborg 4 4 0 0 131 - 99 8
2 Junkeren 3 3 0 0 80 - 68 6
3 Fredrikstad Bkl 2 3 2 0 1 99 - 73 4
4 Tromsø 4 2 0 2 117 - 118 4
5 Østsiden Fredrikstad 3 2 0 1 76 - 77 4
6 Aker Topphåndball 2 4 1 1 2 112 - 118 3
7 Hokksund 4 1 1 2 111 - 118 3
8 Hønefoss 2 1 0 1 61 - 60 2
9 Haslum 1 1 0 0 30 - 27 2
10 Follo HK Damer 2 4 1 0 3 95 - 104 2
11 Elverum 2 0 0 2 36 - 60 0
12 Glassverket 4 0 0 4 95 - 121 0
Fotball A-laget (2018)
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (3. divisjon) og håndball (3. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2016
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT