Kontaktinfo lagledere og trenere

Sportssjef

Lars Olsen, Telefon 905 00 236, e-post: larsolsen77@hotmail.com

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Barneidrett

Leder – May-Britt Fossegaard – Tlf: 41 444 088 – maygunde@hotmail.com
Trener – Kine Simonsen – Tlf: 91912662
Trener  Marie Hølland-Tlf: 909221226

Lagledere 2017/18

Gutter/Jenter 2009/2010 – Siv Anine Amundsen-Askedal, Tlf: 412 61 896 – Siv.amundsen@gmail.com

Gutter/jenter 2008 – Sandra Løvås Fjeld, Tlf: 414 51 197, saloeva@online.no
Gutter/jenter 2008 – Katrine Lier, Tlf: 92649105 , katrinelier@hotmail.com

Jenter 2007 – Sara Smauget – Tlf: 971 24 622 – sarkhasma@gmail.com
Jenter 2007 – Karianne Klementsen – Tlf: 936 54 906 – karianneklemetsen@gmail.com

Jenter 2005/2006 – Olaug Seglem-  Tlf: 98471689 – olaugseglem@hotmail.com
Jenter 2005/2006 – Hilde Risberg-  Tlf: 41673848 – hilde.risberg@gmail.com

Jenter 2004 – Fredrik Klipper –  Tlf: 932 88 628 – Fredrik.Klipper@caverion.com
Jenter 2004 – Stina Kilevold – Tlf: 990 36 336 –  stml@fredrikstad.kommune.no

Jenter 2003 -Marianne Thallinger – Tlf: 907 73 627 – mariannethallinger@gmail.com

Jenter 2002 – Andreas Høili Hervik – Tlf: 971 33 134 – andreas.hervik@nen.no
Jenter 2002
 – Cecilie Lindvall Kristiansen – Tlf: 92059189 –

Jenter 18/4. divisjon – Wenche Harlem – Tlf: 977 53 210 – wenche.harlem@glommapapp.no
Jenter 18/4. divisjon – Jeanette Mathisen  – Jeanette Mathisen – Tlf 930 84 398 – frode.ma@online.no
Jenter 18/4. divisjon – Tanja Segerblad- 99537697 – tanja@segerblad.no

A-lag Dame 2. divisjon– Kirsten Antonsen – Tlf: 936 14 199 – kirstenantonsen63@hotmail.com
A-lag Dame 2. divisjon – Geir Ledang – Tlf:  90656171 – geir.ledang@live.no

Trenere

Trenere Gutter/Jenter 2009/2010 – Lars Olsen – Tlf: 90500236 – larsolsen77@hotmail.com

Gutter/Jenter 2009/2010 – Siv Anine Amundsen-Askedal, Tlf: 412 61 896 – Siv.amundsen@gmail.com
Gutter/Jenter 2009/2010 – Helene Lied Dahl – Tlf: 413 62 545 – helly.dahl@hotmail.no

Jenter/gutter 2008 – May-Britt Fossegaard – Tlf: 414 44 488 – maygunde@hotmail.com
Jenter/gutter 2008 – Silje Marie Jensen – Tlf: 934 08 233 – silje.marie.jensen@icloud.com

Jenter 2007 – Henriette Løvig – Tlf: 936 44 018 – henj@fredrikstad.kommune.no
Jenter 2007 – Kristina Larsen(hjelpetrener) – Tlf: 976 29 907 – mhmagne@gmail.com

Jenter 2005 – Lone Sofie Skotte – 464 28 262 – lone.skotte@outlook.com
Jenter 2005 – Thea Caroline Bråten Lie – 406 14 383 – theacarrooline@hotmail.no
Jenter 2005 – Rune Molteberg – Tlf: 905 10 254 – runemolt@hotmail.com
Jenter 2005 – Terje Svendsen – Tlf: 932 57 241 – terje.svendsen@fredfiber.net

Jenter 2004 – Ida Bjørnestad – Tlf:947 80 598 – ida_bjornstad@hotmail.com
Jenter 2004 – Isabel Heard – 452 95 868 – isabelolsen98@gmail.com

Jenter 2003 – Per Martin Doknæs – Tlf: 957 67 311 – per-martin.doknaes@hotmail.com
Jenter 2003 – Morten Teistung (hjelpetrener)

Jenter 2002(hovedtrener) – Ole Wernersen – Tlf: 971 61 983 – werners_9@hotmail.com
Jenter 2002(hjelpetrener) – Andreas Høili Hervik – Tlf: 971 33 134 – andreas.hervik@nen.no

Jenter 18 – Thomas Næss – Tlf: 909 40 733 – dl5046@burgerking.no
Jenter 18 – Per Martin Doknæs – Tlf: 957 67 311 – per-martin.doknaes@hotmail.com

A-lag dame (2. divisjon) – Thomas Engen – Tlf: 986 92 779 – thomas.berg.engen@gmail.com

Rekrutt (4. divisjon) – Thomas Engen – Tlf: 986 92 779 – thomas.berg.engen@gmail.com
Rekrutt (4. divisjon) – Thomas Næss – Tlf: 909 40 733 – dl5046@burgerking.no

Skal du ha kontakt med noen i håndballstyret, finner du kontaktinformasjon her.

 

Håndball A-laget (2017/2018)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Flint Tønsberg 17 17 0 0 559 - 298 34
2 Sarpsborg 17 14 0 3 523 - 374 28
3 Tromsø 16 10 1 5 445 - 419 21
4 Hokksund 17 9 2 6 477 - 423 20
5 Østsiden Fredrikstad 16 9 0 7 401 - 372 18
6 LFH09 15 8 0 7 414 - 402 16
7 Junkeren 16 7 1 8 396 - 413 15
8 Vikersund 16 6 0 10 311 - 484 12
9 Storhamar 16 5 2 9 388 - 420 12
10 Fredrikstad Bkl 2 16 5 1 10 422 - 405 11
11 Elverum 15 3 1 11 311 - 391 7
12 Skrim 17 0 0 17 312 - 558 0
Fotball A-laget (2016)
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (3. divisjon) og håndball (3. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2016
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT