Kontaktinfo lagledere og trenere

Sportssjef

Lars Olsen, Telefon 905 00 236, e-post: larsolsen77@hotmail.com

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Trenere og lagledere

 

Lag: Navn: Funkjson: Mobil: E-post:
2.div Christopher Skogheim Hovedtrener 45495656 christopherskogheim@outlook.com
Dag Nygård Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Marie Linden Lagleder 90048403 marielinden@yahoo.no
Øyvind Halvorsen Lagleder  91870919 oyvindh@compodeal.no
3.div Dag Nygård Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Christopher Skogheim Trener 45495656 christopherskogheim@outlook.com
Thea Emilie Hansen Trener 41353725 theahansen10@icloud.com
J20 Dag Nygård Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Thea Emilie Hansen Trener 41353725 theahansen10@icloud.com
Stina Kilevold Lagleder 99 03 63 36 stml@fredrikstad.kommune.no
Hans Petter Brandstorp Hansen Lagleder 41664406 Hans.Petter.Hansen@unger.no
Øyvind Halvorsen Lagleder 91870919 oyvindh@compodeal.no
J14 (2007) Henriette Løvig Trener 93644018 henriette.johannessen@hotmail.com
Kristina Larsen Trener 97629907 Larsenkristina85@gmail.com
Sara Smauget Lagleder 97124622 sara.smauget@ossia.no
Karianne Klemetsen Lagleder 93654906 karianneklemetsen@gmail.com
J13 (2008) May-Britt Fossegaard Trener 41444088 maygunde@hotmail.com
Julie Edvardsen Trener 41647025 juliee-12@hotmail.com
Tonje Holter Lagleder 95 28 26 82 tonje.holter@f-b.no
Karina Guldbrandsen Lagleder 41272308 karina.gulbrandsen@mills.no
J12 (2009) ØILF/Torsnes Martin Nesse Trener 95837775 theresedahl@hotmail.com
Ronja Ulfsrød Trener
Christine Andreassen Lagleder 46966373 lenechristineandersen@live.no
J11 (2010) Lars Olsen Trener 90500236 Larsolsen77@hotmail.com
Trener
Lene Terese Davidsen Lagleder 9950347 enelterese@hotmail.com
Heidi Nyberget Ådalen Lagleder 47457976
J10/9 (2011/2012) Silje Marie Jensen Trener 93408233 silje.marie.jensen@icloud.com
Sofie Marie Fjelldal Trener 95785802 somafje@hotmail.com
Marianne Bjørsland Lagleder 99727083 majohan_81@hotmail.com
Sunniva Haftorn Jordheim Lagleder 917 74 427 sunnivaknudsen@hotmail.com
J8 (2013) Trude Johansen Trener 95848783 trujoh@fredrikstad.kommune.no
Line Moen Trener 41643147 Linemoe@.viken.no
Lagleder
J7 (2014) Karin Carlsson Trener 40644054 karin.carlsson@gjensidige.no
Eva-Lotta Atterling Trener 95903387 lotta.atterling@gmail.com
Lek med Ball (2015/2016) Petter Larsen Trener 98235673 bjorn.petter@gmail.com
Håndball A-laget - 2. div (2021/22)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Junkeren 13 12 0 1 425 - 306 24
2 Sarpsborg 12 9 1 2 345 - 286 19
3 Oppsal 2 12 9 1 2 297 - 273 19 +
4 Bækkelaget Håndball Elite 12 9 0 3 297 - 238 18 -
5 Fredrikstad Bkl 2 13 7 1 5 371 - 351 15
6 Tromsø 11 6 1 4 292 - 282 13
7 Follo HK Damer 2 11 6 0 5 288 - 273 12
8 Vålerenga 11 4 0 7 264 - 303 8
9 Rælingen 11 3 0 8 253 - 279 6
10 NIT-HAK 11 3 0 8 278 - 320 6
11 Harstad 11 2 0 9 265 - 336 4
12 Østsiden Fredrikstad 12 2 0 10 288 - 336 4
13 Tveter 10 1 0 9 243 - 323 2
Fotball A-laget - 4. div (2021)
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (4. divisjon) og håndball (2. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2022
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT