Kontaktinfo lagledere og trenere

Sportssjef

Lars Olsen, Telefon 905 00 236, e-post: larsolsen77@hotmail.com

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Trenere og lagledere

Lag: Navn: Funksjon: Mobil: E-post:
2.div Christopher Skogheim Hovedtrener 45495656 christopherskogheim@outlook.com
Karin Carlsson Målvaktstrener 40644054 k.carlsson81@gmail.com
Kirsten Antonsen Lagleder 93614199 kirstenantonsen63@hotmail.com
3.div Dag Nygård Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Christopher Skogheim Trener 45495656 christopherskogheim@outlook.com
Karin Carlsson Målvaktstrener 40644054 k.carlsson81@gmail.com
J20 Østsiden / Lisleby Dag Nygård Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Thea Emilie Hansen Trener 41353725 theahansen10@icloud.com
Karin Carlsson Målvaktstrener 40644054 k.carlsson81@gmail.com
Hege Siren Torsvik Johansen Lagleder 92245312 hege.siren@hotmail.com
Hans Petter Brandstorp Hansen Lagleder 41664406 Hans.Petter.Hansen@unger.no
Øyvind Halvorsen Lagleder 91870919 oyvindh@compodeal.no
J16 (2004) Vibeke Jensen Trener 92823112 Vibeks2010@hotmail.com
J15 (2005/2006) Markus Hagen Trener 45297388 Markushag1n@gmail.com
Marius Strandli Halvorsen Trener 41376709 Marius@bch-as.no
J13 (2007 Henriette Løvig Trener 93644018 henriette.johannessen@hotmail.com
Kristina Larsen Trener 97629907 Larsenkristina85@gmail.com
J12 (2008) May-Britt Fossegaard Trener 41444088 maygunde@hotmail.com
Silje Marie Jensen Trener 93408233 silje.marie.jensen@icloud.com
J11 (2009) ØILF/Torsnes Martin Nesse Trener 95837775 theresedahl@hotmail.com
Kristine Johansen Trener 95913393 kristinejo@viken.no
J10 (2010) Lars Olsen Trener 90500236 Larsolsen77@hotmail.com
J9 2011/2012) Silje Marie Jensen Trener 93408233 silje@siljeoghenrik.net
Sofie Marie Fjelldal Trener 95785802 somafje@hotmail.com
J7 (J2013) Trude Johansen Trener 95848783 trujoh@fredrikstad.kommune.no
Lek med ball Maja Berntsen Kjelsås Trener 98652443 Majabk03@outlook.com
Håndball A-laget (2019/2020)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Reistad 20 17 0 3 637 - 503 34
2 Fredrikstad Bkl 2 18 11 2 5 573 - 513 24
3 Tertnes 19 12 0 7 524 - 505 24
4 Åsane 18 10 2 6 501 - 449 22
5 Årstad 19 9 0 10 530 - 542 18
6 Tveter 17 9 0 8 506 - 513 18
7 Østsiden Fredrikstad 17 7 1 9 483 - 488 15
8 Hokksund 19 7 0 12 507 - 558 14
9 Sarpsborg 17 6 0 11 500 - 505 12
10 Gneist 16 6 0 10 454 - 480 12
11 Fana 2 16 6 0 10 384 - 486 12
12 Viking TIF 16 3 1 12 425 - 482 7
Fotball A-laget (2019)
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (4. divisjon) og håndball (2. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2020
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT