Kontaktinfo lagledere og trenere

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Trenere og lagledere

 

Lag: Navn: Funkjson: Mobil: E-post:
2.div Thomas Olseng Hovedtrener 41445559 thomasolseng@gmail.com
Dag Nygaard Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Marie Linden Lagleder 90048403 marielinden@yahoo.no
Øyvind Halvorsen Lagleder  91870919 oyvindh@compodeal.no
Kirsten Antonsen Lagleder 93614199 kirstenantonsen63@hotmail.com
3.div Dag Nygaard Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Thea Emilie Hansen Trener 41353725 theahansen10@icloud.com
J20 Dag Nygaard Trener 41311518 dagbegbyenga@hotmail.com
Thea Emilie Hansen Trener 41353725 theahansen10@icloud.com
Stina Kilevold Lagleder 99 03 63 36 stml@fredrikstad.kommune.no
Hans Petter Brandstorp Hansen Lagleder 41664406 Hans.Petter.Hansen@unger.no
Øyvind Halvorsen Lagleder 91870919 oyvindh@compodeal.no
J14 (2007) Henriette Løvig Trener 93644018 henriette.johannessen@hotmail.com
Kristina Larsen Trener 97629907 Larsenkristina85@gmail.com
Sara Smauget Lagleder 97124622 sara.smauget@ossia.no
Karianne Klemetsen Lagleder 93654906 karianneklemetsen@gmail.com
J13 (2008) May-Britt Fossegaard Trener 41444088 maygunde@hotmail.com
Julie Edvardsen Trener 41647025 juliee-12@hotmail.com
Tonje Holter Lagleder 95 28 26 82 tonje.holter@f-b.no
Karina Guldbrandsen Lagleder 41272308 karina.gulbrandsen@mills.no
J12 (2009) ØILF/Torsnes Martin Nesse Trener 95837775 theresedahl@hotmail.com
Ronja Ulfsrød Trener
Christine Andreassen Lagleder 46966373 lenechristineandersen@live.no
J11 (2010) Lars Olsen Trener 90500236 Larsolsen77@hotmail.com
Trener
Lene Terese Davidsen Lagleder 9950347 enelterese@hotmail.com
Heidi Nyberget Ådalen Lagleder 47457976
J10/9 (2011/2012) Silje Marie Jensen Trener 93408233 silje.marie.jensen@icloud.com
Sofie Marie Fjelldal Trener 95785802 somafje@hotmail.com
Marianne Bjørsland Lagleder 99727083 majohan_81@hotmail.com
Sunniva Haftorn Jordheim Lagleder 917 74 427 sunnivaknudsen@hotmail.com
J8 (2013) Trude Johansen Trener 95848783 trujoh@fredrikstad.kommune.no
Line Moen Trener 41643147 Linemoe@.viken.no
Lagleder
J7 (2014) Karin Carlsson Trener 40644054 karin.carlsson@gjensidige.no
Eva-Lotta Atterling Trener 95903387 lotta.atterling@gmail.com
Lek med Ball (2015/2016) Petter Larsen Trener 98235673 bjorn.petter@gmail.com
Håndball A-laget - 2. div (2021/22)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Junkeren 24 22 0 2 805 - 575 44
2 Sarpsborg 24 20 1 3 708 - 551 41
3 Bækkelaget Håndball Elite 24 17 0 7 620 - 555 34 -
4 Tromsø 24 14 3 7 647 - 613 31 +
5 Oppsal 2 24 14 1 9 624 - 632 29 +-
6 Fredrikstad Bkl 2 24 13 1 10 705 - 651 27
7 Follo HK Damer 2 24 12 1 11 588 - 592 25 +
8 NIT-HAK 24 8 1 15 618 - 655 17
9 Rælingen 24 6 3 15 561 - 617 15
10 Vålerenga 24 7 1 16 565 - 647 15
11 Tveter 24 7 0 17 605 - 712 14 -
12 Østsiden Fredrikstad 24 5 1 18 577 - 675 11
13 Harstad 24 4 1 19 599 - 747 9
Fotball A-laget - Amedialigaen 2022
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (4. divisjon) og håndball (2. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2022
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT