Kontaktinfo lagledere og trenere

Sportssjef

Lars Olsen, Telefon 905 00 236, e-post: larsolsen77@hotmail.com

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Barneidrett

Leder – May-Britt Fossegaard – Tlf: 41 444 088 – maygunde@hotmail.com
Trener – Mathilde Berntsen Kjelsås – Tlf: 986 52 632
Trener – Silje Marie Jensen – Tlf: 934 08 233

Lagledere

Gutter/Jenter 2009/2010 – Siv Anine Amundsen-Askedal, Tlf: 412 61 896 – Siv.amundsen@gmail.com

Gutter/jenter 2008 – Sandra Løvås Fjeld, Tlf: 414 51 197, saloeva@online.no

Jenter 2006/2007 – Sara Smauget – Tlf: 971 24 622 – sarkhasma@gmail.com
Jenter 2006/2007 – Karianne Klementsen – Tlf: 936 54 906 – karianneklemetsen@gmail.com

Jenter 2005 – Therese Louise Bekkevold – Tlf: 472 33 254 – thlb@fredrikstad.kommune.no
Jenter 2005 – Karianne Follestad – Tlf: 414 41 267 – karfolle@online.no

Jenter 2004 – Petter Strandli –  Tlf: 94157484 – pettstr@online.no
Jenter 2004 – Lillian Jule – Tlf: 930 94 571 –  lillian_jule@hotmail.com

Jenter 2003 -Espen Kolsrud – Tlf: 915 81 703 – espenkolsrud3@gmail.com

Jenter 2002 – Andreas Høili Hervik – Tlf: 971 33 134 – andreas.hervik@nen.no
Jenter 2002
 – Cecilie Lindvall Kristiansen – Tlf:  –

Jenter 2000-1 – Jeanette Mathisen – Tlf 930 84 398 – frode.ma@online.no
Jenter 2000-1 – Linda Eriksen –  Tlf 416 12 398 – linda@borgbygg.no
Jenter 2000-2 – Wenche Harlem – Tlf: 977 53 210 – wenche.harlem@glommapapp.no

Jenter 18 – Regine Kim Lervik – Tlf: 922 39 204 – reginekiml@gmail.co
Jenter 18 – Janikke Hansen – Tlf:  454 26 878 – janikkehansen@hotmail.com
Jenter 18 – Lisbeth Nordby – Tlf: 957 29 116 – lisnordby@gmail.com
Jenter 18 – Alf Rino Johansen – Tlf: 958 54 787 – Alfrjoh@online.no
Jenter 18 – Terje Joneid – Tlf 907 01 304 – t.joneid@online.no

B-lag Dame –

A-lag Dame – Kirsten Antonsen – Tlf: 936 14 199 – kirstenantonsen63@hotmail.com

Trenere

Gutter/Jenter 2009/2010 – Siv Anine Amundsen-Askedal, Tlf: 412 61 896 – Siv.amundsen@gmail.com
Gutter/Jenter 2009/2010 – Helene Lied Dahl – Tlf: 413 62 545 – helly.dahl@hotmail.no

Jenter/gutter 2008 – May-Britt Fossegaard – Tlf: 414 44 488 – maygunde@hotmail.com

Jenter 2006/2007 – Henriette Løvig – Tlf: 936 44 018 – henj@fredrikstad.kommune.no
Jenter 2006/2007(hjelpetrener) – Kristina Larsen – Tlf: 976 29 907 – mhmagne@gmail.com

Jenter 2005 – Rune Molteberg – Tlf: 905 10 254 – runemolt@hotmail.com
Jenter 2005 – Terje Svendsen – Tlf: 932 57 241 – terje.svendsen@fredfiber.net

Jenter 2004 – Vibeke Hansen – Tlf: 917 15 680 vhan@fredrikstad.kommune.no
Jenter 2004 – Marita Nydal – Tlf: 97703252 maritanydal@hotmail.com

Jenter 2003 – Maria Nannos Jarnbjo – Tlf: 473 28 699
Jenter 2003 – Jørgen Graarud – Tlf:

Jenter 2002(hovedtrener) – Ole Wernersen – Tlf: 971 61 983 – werners_9@hotmail.com
Jenter 2002(hjelpetrener) – Andreas Høili Hervik – Tlf: 971 33 134 – andreas.hervik@nen.no

Jenter 2000 – Dag Arne Nygaard – Tlf: 413 11 518 – dagbegbyenga@hotmail.com
Jenter 2000 – Kai Aleksander Lindberg – Tlf: 478 30 781 – Kontakten95@hotmail.com

Jenter 18-1 – Morten Børresen – Tlf: 408 71 191 – mobo@fredrikstad.kommune.no
Jenter 18-2 – John Lara – Tlf: 924 13 999 – john@modellbil.net

A-lag dame – Thomas Engen – Tlf: 986 92 779 – thomas.berg.engen@gmail.com

B-lag dame

Skal du ha kontakt med noen i håndballstyret, finner du kontaktinformasjon her.

 

Håndball A-laget (2016/2017)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Østsiden Fredrikstad 22 18 3 1 585 - 457 39
2 Follo HK Damer 2 22 18 1 3 666 - 473 37 -
3 Haslum 22 15 1 6 534 - 457 31
4 Skogstrand 22 14 0 8 559 - 521 28
5 Vålerenga 22 13 1 8 569 - 475 27
6 Tveter 22 13 1 8 507 - 466 27 +
7 HK Rygge 22 12 1 9 572 - 505 25
8 Bækkelaget Håndball 2 22 9 0 13 553 - 590 18
9 HK Trøgstad-97 22 6 0 16 516 - 587 12
10 Gresvik 22 3 2 17 518 - 641 8
11 Kolbotn 22 3 2 17 408 - 544 8
12 Rolvsøy 22 2 0 20 423 - 694 4
Fotball A-laget (2016)
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (3. divisjon) og håndball (3. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2016
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT