Kontaktinfo lagledere og trenere

Sportssjef

Lars Olsen, Telefon 905 00 236, e-post: larsolsen77@hotmail.com

Håndballstyret

Ønsker du kontakt med noen i håndballstyret finner du en oversikt over våre styremedlemmer på denne linken.

Dommeransvarlig

Semir Konjhodzic – Tlf: 472 90 344 – semir.konjhodzic@getmail.no

Barneidrett

Leder – May-Britt Fossegaard – Tlf: 41 444 088 – maygunde@hotmail.com
Trener – Mathilde Berntsen Kjelsås – Tlf: 986 52 632
Trener – Silje Marie Jensen – Tlf: 934 08 233

Lagledere

Gutter/Jenter 2009/2010 – Siv Anine Amundsen-Askedal, Tlf: 412 61 896 – Siv.amundsen@gmail.com

Gutter/jenter 2008 – Sandra Løvås Fjeld, Tlf: 414 51 197 – saloeva@online.no

Jenter 2006/2007 – Sara Smauget – Tlf: 971 24 622 – sarkhasma@gmail.com
Jenter 2006/2007 – Karianne Klementsen – Tlf: 936 54 906 – karianneklemetsen@gmail.com

Jenter 2005 – Therese Louise Bekkevold – Tlf: 472 33 254 – thlb@fredrikstad.kommune.no
Jenter 2005 – Karianne Follestad – Tlf: 414 41 267 – karfolle@online.no

Jenter 2004 – Fredrik Klipper –  Tlf: 932 88 628 – Fredrik.Klipper@caverion.com
Jenter 2004 – Stina Kilevold – Tlf: 990 36 336 –  stml@fredrikstad.kommune.no

Jenter 2003 -Marianne Thallinger – Tlf: 907 73 627 – mariannethallinger@gmail.com

Jenter 2002 – Andreas Høili Hervik – Tlf: 971 33 134 – andreas.hervik@nen.no
Jenter 2002
 – Cecilie Lindvall Kristiansen – Tlf:  –

Jenter 2000-1 – Jeanette Mathisen – Tlf 930 84 398 – frode.ma@online.no
Jenter 2000-1 – Linda Eriksen –  Tlf 416 12 398 – linda@borgbygg.no
Jenter 2000-2 – Wenche Harlem – Tlf: 977 53 210 – wenche.harlem@glommapapp.no

Jenter 18 – Regine Kim Lervik – Tlf: 922 39 204 – reginekiml@gmail.co
Jenter 18 – Janikke Hansen – Tlf:  454 26 878 – janikkehansen@hotmail.com
Jenter 18 – Lisbeth Nordby – Tlf: 957 29 116 – lisnordby@gmail.com
Jenter 18 – Alf Rino Johansen – Tlf: 958 54 787 – Alfrjoh@online.no
Jenter 18 – Terje Joneid – Tlf 907 01 304 – t.joneid@online.no

A-lag Dame (2. divisjon) – Kirsten Antonsen – Tlf: 936 14 199 – kirstenantonsen63@hotmail.com

Trenere

Trenere Gutter/Jenter 2009/2010 – Lars Olsen – Tlf: 90500236 – larsolsen77@hotmail.com

Gutter/Jenter 2009/2010 – Siv Anine Amundsen-Askedal, Tlf: 412 61 896 – Siv.amundsen@gmail.com
Gutter/Jenter 2009/2010 – Helene Lied Dahl – Tlf: 413 62 545 – helly.dahl@hotmail.no

Jenter/gutter 2008 – May-Britt Fossegaard – Tlf: 414 44 488 – maygunde@hotmail.com
Jenter/gutter 2008 – Silje Marie Jensen – Tlf: 934 08 233 – silje.marie.jensen@icloud.com

Jenter 2007 – Henriette Løvig – Tlf: 936 44 018 – henj@fredrikstad.kommune.no
Jenter 2007(hjelpetrener) – Kristina Larsen – Tlf: 976 29 907 – mhmagne@gmail.com

Jenter 2005 – Lone Sofie Skotte – 464 28 262 – lone.skotte@outlook.com
Jenter 2005 – Thea Caroline Bråten Lie – 406 14 383 – theacarrooline@hotmail.no
Jenter 2005 – Rune Molteberg – Tlf: 905 10 254 – runemolt@hotmail.com
Jenter 2005 – Terje Svendsen – Tlf: 932 57 241 – terje.svendsen@fredfiber.net

Jenter 2004 – Ida Bjørnestad – Tlf:947 80 598 – ida_bjornstad@hotmail.com
Jenter 2004 – Isabel Heard – 452 95 868 – isabelolsen98@gmail.com

Jenter 2003 – Per Martin Doknæs – Tlf: 957 67 311 – per-martin.doknaes@hotmail.com
Jenter 2003 – Morten Teistung (hjelpetrener)

Jenter 2002(hovedtrener) – Ole Wernersen – Tlf: 971 61 983 – werners_9@hotmail.com
Jenter 2002(hjelpetrener) – Andreas Høili Hervik – Tlf: 971 33 134 – andreas.hervik@nen.no

Jenter 18 – Thomas Næss – Tlf: 909 40 733 – dl5046@burgerking.no
Jenter 18 – Per Martin Doknæs – Tlf: 957 67 311 – per-martin.doknaes@hotmail.com

A-lag dame (2. divisjon) – Thomas Engen – Tlf: 986 92 779 – thomas.berg.engen@gmail.com

Rekrutt (4. divisjon) – Thomas Engen – Tlf: 986 92 779 – thomas.berg.engen@gmail.com
Rekrutt (4. divisjon) – Thomas Næss – Tlf: 909 40 733 – dl5046@burgerking.no

Skal du ha kontakt med noen i håndballstyret, finner du kontaktinformasjon her.

 

Håndball A-laget (2017/2018)
Nr Lag K V U T Mål P LS
1 Flint Tønsberg 10 10 0 0 342 - 173 20
2 Sarpsborg 9 8 0 1 293 - 191 16
3 Østsiden Fredrikstad 8 6 0 2 205 - 169 12
4 Hokksund 9 5 1 3 258 - 235 11
5 Tromsø 7 5 0 2 191 - 191 10
6 Vikersund 8 3 0 5 149 - 235 6
7 LFH09 8 3 0 5 218 - 243 6
8 Fredrikstad Bkl 2 9 2 1 6 230 - 239 5
9 Elverum 7 2 0 5 158 - 187 4
10 Junkeren 7 2 0 5 179 - 204 4
11 Storhamar 7 2 0 5 140 - 190 4
12 Skrim 9 0 0 9 182 - 288 0
Fotball A-laget (2016)
Neste kamp A-Laget
Arkiv
KONTAKT OSS GJERNE
Ikke nøl med å ta kontakt med oss for en hyggelig og uforpliktende prat. Vi bistår gjerne!

Post: Postboks 160, 1650 Sellebakk
Besøk: Lundheimveien 6, 1636 Gml. Frstad.

Kontaktinfo Klubbformann
Kontaktinfo Håndballavdelingen
Kontaktinfo Fotballavdelingen
Kontaktinfo Webredaksjonen
Kontaktinfo Fredrikstad Cup
MER OM ØSSIA
Østsiden Idrettslag ble stiftet i 1935 og ble i 2012 til Østsiden Idrettslag Fredrikstad. Klubben består i dag av flere avdelinger og grupper. Håndball og fotballavdelingen er de største og til sammen er over 300 barn og unge i aktivitet gjennom året. Klubben har også A lag i både fotball (3. divisjon) og håndball (3. divisjon).

I tillegg er klubben arrangør av Fredrikstad Cup, Norges største håndballcup. Totalt samles over 700 lag og 30 000 besøkende årlig i Fredrikstad.
ØSTSIDEN IL FREDRIKSTAD - 1935 TIL 2016
HJEM     FOTBALLNYHETER     HÅNDBALLNYHETER     UTLEIE     SØK     KONTAKT